Słownik SEO na literę "C"

Cache Google

Kopia strony internetowej przechowywanej przez wyszukiwarkę Google. Podczas wyszukiwania w Internecie nie przeszukujesz aktywnie całej sieci, ale przeszukujesz pliki w indeksie wyszukiwarki. Niektóre wyszukiwarki zawierają linki do buforowanych wersji stron w wynikach wyszukiwania i umożliwiają usunięcie niektórych formatów z kopii stron w pamięci podręcznej.

Cloaking

Praktyka dostarczania różnych treści dla robota wyszukiwarki niż to, co widzą użytkownicy. To taktyka należąca do Black Hat SEO, więc jest niedozwolona podczas procesu SEO. Przez takie działanie strona może nawet zostać ukarana przez Google.

Content

Część strony internetowej, która ma mieć wartość i być interesująca dla użytkownika. Reklamy, nawigacja, budowanie marki i zestawienia nie są zwykle uważane za treści. Do głównych elementów contentu zaliczamy: nagłówki, treści, meta tagi, pliki graficzne. Pozycjonowanie stron internetowych w oparciu o content to podstawa. Najistotniejszą kwestią jest to, aby content był unikalny wewnątrz całego serwisu jak i całej sieci.

Pozycjonowanie


Statystyki

Ilość słów: 31
Wszystkich stron: 11